09 Mayıs 2015

Fabrika Lekeli Gömlekler İade Alınmıyor

11 Nisan tarihinde Marmara Park Fabrika mağazasından satın almış olduğum 3 adet gömleği doğal olarak paketli olarak poşetinde teslim aldık. Gömleklerin üzerinde defo olup olmadığını kontrol etmedik ya da uyarılmadık. Gömlekler yıkandıktan sonra fark ettik ki 2 tanesinde leke var. Lekeler bariz bir şekilde ev ortamında oluşabilecek lekeler değildir.

Bu durumda 4 gün sonra mağazaya geri götürdük. Aldığımız ilk tepki ürünleri yıkadığımız için kesinlikle kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu ve bu şekilde iade alınmayacağı söylendi. Biz itiraz edince incelemeye gönderildi ve Fabrika' dan da kullanıcı hatası dendi. Bu durum kesinlikle bizden kaynaklanmamaktadır. Mağduriyetimiz giderilmemiştir.

Seda 211 Okunma

Cevaplar

  • Seda15 Mayıs 2015

    Gömlekleri teslim almadan tekrar incelenmesini talep ettik. Verdiğiniz yanıtta üretim ve kumaş kaynaklı hata tespit edilmediğini söylüyorsunuz. Bu durumda lekeler biz gömlekleri mağazadan satın almadan önce mağazada da olmuş olabilir. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

  • Fabrika Temsilcisi12 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz; Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe üretim ve kumaş kaynaklı hata tespit edilmediği için firmamız tarafından kabul edilmemiş olduğunu tespit ediyoruz. Ayıplı mal olmayan ürünlerde değişim yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön