01 Nisan 2013 #1718528

Fabrika İplikleri Çıkan Kazak!

Yaklaşık 1,5 ay önce Fabrika Mağazasından hediye olarak almış olduğum kazak, hediyeyi verdiğim kişi tarafından iplikleri çıkıyor diye bana getirildi. Hediye sahibi ile kazağı mağazaya teslim ettiğimde fabrikaya gideceği ve incelendikten sonra geleceği söylendi. 25 gün sonra kazak müşteri hatası olarak geri geldi.


Kazağın kolları içindeki ipliklerin 15 dakikalık bir süre için nasıl müşteri hatası ile çıkabileceğini mağaza müdürüne sorduğumda, ben bilemem müşteri hizmetlerini arayın dedi. Şu an müşteri hizmetlerini ikinci aramam İlk aramamda 10 dk. şimdi ise 15 dk. dır telefonda müşteri temsilcisine bağlanmayı bekliyorum. Ürünün 25 günde gelmesinden anlamalıydım müşteri temsilcisi anlayışını.

Abdullah 114 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah17 Aralık 2013

    Kimi aradınız da ulaşamadınız. Bunu geçin lütfen. Kazağı o zaman fabrika müdürünüze aynen iade ettim. Çocuk gibi ben bir şey yapamam dedi ve kazağı aldı. Allah bilir kazağı tekrar satmıştır. O kadar pasif bir adam. Her neyse bir kazaktan oldum ben ancak ömrüm boyunca ne fabrikadan ne networkten alışveriş yaparım. Müşterisi ile bu kadar alakasız bir ulusal firma görmedim ben. Bilmeyen de networku fabrikayı ciddi bir marka sanar.

  • Fabrika Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili görüşmek istedik fakat ulaşamadık. Sorun devam ediyor ise [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön