19 Şubat 2013 #1641700

Fabrika İlk Yıkamada Kullanılamayacak Şekilde Bozuldu!

Marmara forumdaki boyner mağazasından 2 adet 119 tl ye fabrika erkek gömleği aldım. Aldığım ürünün 1 tanesi tamamen belirtilen yıkama şartlarına göre yıkadım. Fakat ürün ilk yıkamada sağ alt köşede tüylenmeler oldu ve bu zamanla dağıldı kullanılmayacak şekilde bozuldu. Ürün değişimi için mağazaya götürdüm.


Ürünü incelemeye gönderdiler bir müddet sonra aradığımda ürünün kullanıcı hatasından dolayı bozulduğunu belirterek bize bozuk ürünü verdiler. Markasına güvenerek almamıza rağmen ürün çok kalitesiz çıktı. Ve oradaki görevlilerde yapacağımız bir şey yok gibi sözler sarf ederek bizi başlarından gönderdiler.

Bilal 42 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi14 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden ,tarafımıza ürün ilk yıkamada sağ alt köşede tüylenmeler şikayeti ile ilgili iletmiş olduğunuz ürününüze yapılan incelemeler tekrardan gözden geçirilmiştir. Kalite kontrol birimimiz tarafından yapılan incelemelerde , söz konusu üründe oluşan tüylenme dış etki kaynaklı ,deformasyon olduğu tespit edilmiştir. Gömleğin sadece sağ alt kısmında oluşan tüylenmenin bir yere sürtünme sonucu, bölgesel deformasyon olduğu tespit edilmiştir.Bu bilgiler doğrultusunda yapılan incelemelerde kumaştan veya üretimden kaynaklanan hata görülmemiştir. Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön