16 Nisan 2015 #3182504

Fabrika Hediye Kartı

Sistemleri çok kötü. Kasada iki gün her ikisinde de ortalama 2 saat hediye kartımdaki paraları harcamak için ağaç oldum. Mağazadaki yetkilinin laubaliliği ise işin tuzu biberi.

Enis 285 Okunma

Cevaplar

  • Enis21 Temmuz 2015

    Cepa AVM müdür ya da kendini müdür sanan kısa saçlı bir bayan ayrıca personelinizin ne kadar eğitimli olduğundan bahsetmişsiniz ama eğitimden nasibini alıp almamak kişinin kendi insiyatifinde. Gelelim hediye kartı diye insanlara verdiğiniz çile kartlarına eğer iki gün iki ayrı hün 2 şer saatimi bir kartı okuttum okutacağım diye geçireceksem bu kartları vermeyin insanlara sizin yüzünüzden bu kartları hediye edenleri mahcup etmekden öteye gitmiyor.

  • Fabrika Temsilcisi16 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza yazılı olarak iletmiş olduğunuz merkez müşteri ilişkileri ile yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz. Markamızda çalışan personellerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Sorun yaşadığınız mağaza ismini bildiremediğinizi ,mağaza personellerimize gerekli uyarıların yapılması için hangi mağaza olduğunu bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Mağaza ismini paylaştığınız taktirde,mağazalar koordinatörlerimiz ile paylaşılacağını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön