14 Ekim 2016 #6686032

Fabrika Günlerdir Kargoya Verilemeyen Sipariş!

5 Ekim tarihinde oluşturduğum 134440 no'lu siparişim günler öncesinde kargoya teslim edildi bilgisine rağmen bir türlü kargoya teslim edilmedi. 12 Ekim'de müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede ürünlerimin 2 gün önce kargoya verildiğini ancak kargo firmasının çıkış yapmadığı o günün akşamında çıkış yapacağını gibi bir yalan söyledi.


Ertesi gün görüştüğüm müşteri hizmetleri ise kargo paketimin çıkış yapıp yapmadığını göremediğini ve ürünlerimin kargoya teslim edilmediğini söyledi, müşteri hizmetleri hiçbir bilgi vermiyor bir de üstüne yalan söylüyor, defalarca hem kendim için hem çevrem için alışveriş yaptığım Fabrika mağazasının daha önünden geçmem.

Fatih 301 Okunma

Cevaplar

  • Fatih17 Ekim 2016

    Ürünlerim 12 gün sonra geldi ama beni bir kez daha hayal kırıklığına uğrattınız, almış olduğum ürünlerden 1ini daha siparişin başında yok diye iptal etmiştiniz, şimdi gelen kutuyu bir açtım ki diğer almış olduğum üründe defolu olduğu için göndermemişsiniz, içine bir de not koymuşsunuz, kutuda sadece çoraplar var, çorapları zaten öylesine almıştım, gerçekten bir firma bir müşterisini nasıl kaybeder çok iyi gösterdiniz. Yazık, çok yazık.

  • Fabrika Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Fatih K., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön