21 Şubat 2013

Fabrika Gömlekler Defolu Çıktı!

13.01.2013 tarihinde 300 liraya 3 adet gömlek aldım.Bir gömleğe 100 lira verdiğimden ve hediye aldığımdan, gömlekleri açıp kontrol etmedim.Aldığım gömleklerden birisi defolu çıktı. diğerini de eşim giyip işe gitti.Eşim işte farketmiş ki gömleğin ilik kısmı dikilmemiş.İki gömlekte defolu çıkmış oldu.İnsanlık hatası olabilir dedik iki gömleği de alıp değişime gittim.


Birincisi boyasında hata olduğundan değiştirdiler.İkincisinde ise çalışan kişi laubalice aaa bu giyilmiş bunu almam dedi.Tartıştık ve incelemeye vereceğini söyledi.Yirmi gündür ne gömleği geri alabildim ne parasını.İlik dikilirken gömlekte o kısım dikilmemiş.Kısacası kalitesiz ürün , kalitesiz personel... 100 liram da yandı.

Damla 129 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi13 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden,tarafımıza yazılı olarak bildirmiş olduğunuz ,ürününüzde yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda,ürününüz kalite kontrol birimimiz tarafından kabul edilmiştir. İşlemi yapmak adına size uygun bir zamanda ürünü incelenmek üzere bırakmış olduğunuz mağazamıza uğramanızı rica ediyoruz. Tarafınıza yaşatmış olduğumuz gecikmeden dolayı özür dileriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön