07 Mayıs 2013 #1784342

Fabrika Defolu Ürün İadesini Kabul Etmiyorlar!

MetroCity mağazasından 23 Şubat 2013 tarihinde almış olduğumuz ürünün (E Takım Elbise) sol omzunda yırtık olduğunu farkedip 20 Mart’ta ürün incelemeye gönderdik. 2 Nisan'da ürünün tamirinin mümkün olmadığını anlatan bir yazı gönderdiler. 6 Nisan’da bunu kabul etmediğimiz için tekrar ürün incelemeye bu sefere ürünün iadesi için geri gönderdik.


O gün bugündür Fabrika'dan da mağazadan da ses seda çıkmadı. Nasıl bir kalite ve müşteri memnuniyeti yönetiminiz var anlayamadık.


Yaklaşık 2.5 aydır bekliyoruz. Tüketici Mahkemesine gitmeye karar verdik. Fabrika'ya hiç yakışmadı.

Şafak 69 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz. Ürününüzde görülen deformasyon dış etki kaynaklı bölgesel deformasyon olduğundan dolayı yapılabilecek herhangi bir işlem olmadığını üzülerek bildirmek durumundayız.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön