20 Şubat 2014

Fabrika Çok İlgisiz Davrandı

14.02 tahinde eşime 29.90tl'ye astoria Fabrika'dan gömlek aldım. Beden olmadığından değiştirmek istedim. Astoria'da bulamayınca 19.02'da nautilus Fabrika'dan beden değiştirmek istediğimde 10 tl fark istediler. Renk farkı bile yok sadece beden değişimi diye ısrar ettiğimde sizinki geçen sezon bu yeni sezon dediler.


Ben müşteri olarak geçmiş yada yeni sezon bilemem umrumda da değil. Birebir aynı gömlekte bu açıklama kabul edilemez. Aldığım gün de her mağazadan değişebilirmiyim diye özellikle sordum. Bütün fabrikalarda aynı muamele olurmuydu bilemiyorum ama inanılmaz umursamaz ve müşteriyi çok da umursamayan bir tavırla karşılaştım. Girer girmez beden sordum kendim sordum kendim aradım.

Sinem 135 Okunma

Cevaplar

  • Sinem03 Mart 2014

    konu ile ilgili müşteri hizmetlerinizi de aradım, bana sadece beden değişiminde fark alınmaz aratacağım sizi dediler ama halen arayan yok.İndirim sezonu nerdeyse bitti ve ben halen gömlekle ilgili değişim yapacağım diye bekliyorum siz neyi bekliyorsunuz acaba ?

  • Sinem03 Mart 2014

    ben hala konu ile ilgili aranmadım, müşteri hizmetlerinizi aradım sadece beden değişiminde fark aranmaması gerektiği iletildi.Size döneceğiz dendi ama nerdeyse 1 hafta oldu halen konu ile ilgili bana dönen yok.Elimde gömlekle beraber halen bekliyorum, indirim sezonu da nerdeyse bitti.Gömleğin bedeninin bulunmasını mı bekliyorum neyi bekliyorum ?

  • Fabrika Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön