30 Ocak 2014 #2265541

Fabrika Beden Değişimi Yapmıyor

27.01.2013 tarihinde Ankara Nata Vega mağazasından bluz aldım. Fakat bedenim yoktu işyerine yakın Antares mağazasında var mı diye sordum. Kasiyer bayan baktı ve bir tane var dedi oradan değiştirebilirsiniz dedi. Bende Medium alıp ertesi gün Antares mağazasına gittim önce değişim olmaz dediler. Bende bana böyle dediklerini söyledim. Sonra fiyat farkı çıkardılar. 51 tlye aldığım ürünün small bedeniyle değiştirmek için 13 tl fark ödemem gerekiyormuş onlara aynı ürün veriyorum neden fiyat farkı çıkıyor?

Gülsüm 106 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz .Sürecinizin tamamlanması sonucu kaydınız kapatılmıştır. Ankara Antares mağazamız adına tarafınızdan özür dileriz. Bilgilerinize arz ederiz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Gülsüm02 Şubat 2014

    nata vega şubesindeki murat bey ile telefonda görüştüm. birebir beden değişimini yaptı(kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum) ve fiyat farkıda almadı.Antares şubesinde çalışan beyin sölediği nata vega outlet mağazası olduğu için değişim yapılmıyor ve yapılsa bile fiyat farkı çıkıyor sözlerinin yanlış olduğunu söyledi. Antares şubesinde çalışan bey yüzünden Boşuna hem antarese hem nata vegaya gitmiş oldum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön