Fabrika Yanlış Bilgilendirme.

Uğur Ö. |

09/05/2015 tarihinde Akasya Acıbadem Fabrika mağazasına gittim, C** bey ilgilendi. Hopi üye olduğum için 125 lira indirimim olduğunu söyledi. Bende iki takım elbiseyide aldım sonra kasaya gelince indirim uygulanmadığını gördüm. Sessiz kalıp geçiştiren cevaplar verildi tartışmayı uzatmamak için tamam dedim neyse sorun değil.

İki pantolon paçası için bana salıya gün verdiler. 4 gün sonrasına şehir dışına çıkacağımı belirttim maalesef dediler ısrar edince beni Tepe Nautilus mağaza müdürü N*** beye yönlendirdiler. Orada terzi S** hemen yapar denildi gittiğimde N*** bey sert ve ilgisiz bir şekilde yaptıramayacağını söyledi. Böyle bir firmaya bu şekilde bir hizmet bence hiç yakışmadı.

Etiketler :

Firma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  08:51

  Değerli Müşterimiz;

  Size yakın olan farklı bir fabrika mağazamıza yönlendirmek isteriz.

  Mağaza listemizi online sitemizden kontrol ederek size yakın olan mağaza bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri

 • Uğur Ö.
  09 Temmuz
  11:38

  Takım ihtiyacım var fabrikadan almak istiyorum zamanım çok sınırlı akasya acıbadem magazanıza çok akınım ama gitmek istemiyorum. Nereye yönlendirebilirsiniz?

 • 10 Haziran
  13:27

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Yazınızda tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.

  Mağaza personellerimiz ,insan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz.

  Akasya Acıbadem mağaza personelimizin tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörlerimiz ve insan kaynakları birimlerimiz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz.

  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri