Fabrika Ürünün Etiketi Değiştirildi!

Aysun D. |

02.2016 tarihinde A City AVM Fabrika-Network mağazasından bir kaban almak istedim. Beğendiğim ürünün uygun bedeni yoktu, fakat mağaza müdürü stok durumunu da kontrol ederek, hafta içinde istediğim ürünün ellerinde olacağını, getirtebileceklerini söylediler. Kabul ederek satın alma işlemini gerçekleştirdim. Fakat söylenildiği zamanda ürünü getirtemediler. 1 hafta içinde ürünün ellerine ulaştığı, defolu olduğu, yeni istem yapıldığı söylendi.

İkinci bir telefonla ürünümü almaya gittim. Eve gelip denediğimde ürünün hala büyük beden olmasından kuşkulansam da, inanmak istemedim. İlerleyen bir günde giymek istediğimde fark ettim ki ürünün etiketi başka bir renk ürünün beden etiketi ile, astar sökülerek değiştirildiğini fark ettim. Mağazaya götürdüm, hiç şaşırmadılar ve gönderilen yeri suçladılar. Ürünün iade işlemini talep ettim, firmayı kınayarak, kartıma iade işlemi bekliyorum.

Etiketler :

Fiyat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysun D.
  26 Nisan
  22:23

  En son 21 Mart ta gerekli araştırmalar gerçekleştirilince geri dönüş yapacağınızı yazmanıza rağmen, aradan 1 ay geçti hiçbir açıklama yapılmadı. Mağaza ise halen kartıma iade işlemini gerçekleştiremedi. Bu kadar uzun sürmesi, artık fazlasıyla huzursuzluk verici. Şikayetimi başka boyutlara taşımayı düşünüyor, firmanızı tekrar tekrar kınıyorum.

 • Aysun D.
  12 Nisan
  23:08

  Tarafınıza yapmış olduğum şikayet sonrasında, iade ettiğim kabanın 3. taksitini ödüyorum ve 15 gün içinde kartıma iade işlemi gerçekleşeceği söylenmesine rağmen halen işlem gerçekleşmedi. Yapılan incelemeleriniz sonucu bilgilendirilmeyi bekliyorum. İyi çalışmalar.

 • Aysun D.
  22 Mart
  22:45

  Şikayetime göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyorum. Ama mağaza sorumlularının yaptıkları, hiç de iyi niyetli olduğunu düşünmediğim davranış sonrasında, özür bile dilenmemiş olması beni üzdü, öfkelendirdi. En kısa sürede bilgilendirilmeyi istiyor, bekliyorum. İyi çalışmalar.

 • 21 Mart
  09:10

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri