06 Mayıs 2013

Fabrika Üretimden Kaynaklanmayan Bir Hataymış!

%30 indirim zamanında marmara park avm fabrika mağazasından bir adet kışlık mont aldık. herkesin bildiği üzere mont kış aylarında giyilir diyebiliyoruz bizde. doğal olarak kışın yağmur yağdığında giyilen montun üzerinde yağmurdan lekeler oluşmuş. Mağazaya götürüp bir çaresine bakılmasını istediğimizde incelemeye gönderdiler lakin geri geldiğinde ''üretimden kaynaklanmayan bir hata'' sonucu ulaştı.

Sanırım fabrika marka montlar yağmurda giyilmemek için yapılmış! kuru temizleme ile temizlenmeyen bir leke imiş ve artık yağmurlar asit yağmuru şeklinde yağdığından olmuş olabileceği söylendi ve ne bir iade alındı nede bir değişim yapıldı. hatta mont elimize tutuşturulup bize gönderildi. tam 2 defa!

Zeynep 62 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep12 Temmuz 2013

    Cok uzgun olarak soruyorum bende size, yagmur yagmasinin sorumlusu benmiyim? Ayrica verilen ucretin hesabini kime sormam gerekiyor? Kalite kontrol biriminiz buna da bir cozum bulur mu acaba?

  • Fabrika Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön