03 Mayıs 2013

Fabrika Tüylenme Standart Olarak Kabul Ediliyor!

Kayseri forum avm'de ki fabrika mağazasından almış olduğum palto 3 ay içerisinde bariz bir şekilde ( yeni aldığımı bilen kişilerin tüylenme konusunda beni uyaracakları derecede...) tüylendi. bunun üzerine ürünün incelenmesi üzere mağaza aracılığıyla, firmaya gönderttim.

En geç 15 gün içerisinde bana dönüleceği söylenmesine rağmen ne bir çağrı ne bir sms aldım 3 hafta sonra mağazaya gittiğimde ürün çoktan gelmiş.

Değişim veya iade talebim reddedilmiş gerekçe ise : tüylenmenin standartlar dahilinde olduğudur. kumaşta ya da üretimden kaynaklı hata görülmemiştir.toplasan 1 ay zor giydiğim 350 tl'yi bayıldığım ve sözüm ona adı marka olan bir ürün sanırım kapalı çarşı standardına tabi imiş.

Alper 100 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili görüşmek istedik fakat ulaşamadık. Sorun devam ediyor ise [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Alper 11 Mayıs 2013

    Şikayetleri dikkate almayan bir firmadan ne beklenebilir ki bir daha asla bu firmadan alışveriş yapmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön