10 Mart 2015

Fabrika Tadilattan Gelmeyen Ürünüm!

04.02.2015 tarihinde fermuar değişimi için verdiğim montum bugün (09.03.2015) halen inceleme sürecinde olmasına diyecek kelime bulamıyorum! Böylesi bir sorumsuzluk ve memnuniyetsizliği daha önce hiçbir markada yaşamamıştım. Alt tarafı fermuarı değişecek bir ürün için 37 gündür geri dönüş olmaması tamamen bu markanın ayıbıdır, kış bittikten sonra mont gelecek sanırım! Bu kadar yüksek fiyatlara aldığımız ürünler sonucunda böylesi bir sorumsuzluk kabul edilemez. Bir ürünü satarken değil sattıktan sonra verdiğiniz hizmetler sonucunda müşteri kazanırsınız. Bu şekilde sadece müşteri kaybedersiniz.

Samet 268 Okunma

Cevaplar

 • Samet 19 Nisan 2015

  Son olarak sizlerle Fabrika hakkında yazabileceğim şey, 04.02.2015 tarihinde fermuar değişimi için verdiğim montumla ilgili olarak 17.04. 2015 Cuma günü müşteri hizmetlerini aradığımda halen tadilat için kesin bir tarih verememelerinden dolayı ürün iadesini istedim tam 74 günde bir tadilat işlemini yapamayan bir marka olarak Fabrikayı kınıyorum ve bu süreç içerisnde bir Allah'ın kulu ben aramadıkça tek bir bilgi vermediği için müşteri hizmetlerinin sorumsuzluluğunu ve Fabrika' nın müşteri memnuniyet politikasına diyecek tek bir kelime bulamıyorum. Bir daha ne kendim ne de tanıdıklarım Fabrika dan bir ürün almayacaktır.

 • Samet 22 Mart 2015

  Daha önce yazdığım mesajların halen arkasındayım, ne mağaza ne de müşteri hizmetleri bu kadar vasat olan bir yer yok! Mazağa da ilgili kişiyi her aradığımda dönüş yapacağız deniyor sonrası yok, müşteri hizmetleri de mağazadan farksız onları aradığımda ise tadilata gideli 3 5 gün olduğu bilgisi veriliyor, buradan yazdığımız şikayetlerin ise için marka hiçbir önemi yok sanırım gördüğünüz gibi hiçbir yerden hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor! Tüketicinin ve sosyal medyanın gücünü hafife alan bir anlayışa çok yazık, eskiden memnuniyetsizliğimizi sadece 3 5 bilmediniz 10 kişiyle paylaşırken şimdi 100 lerce kişiyle paylaşabiliyoruz. 04.02.2015 te verdiğim ürünüm bugün 22.03.2015 olmasına rağmen tam 46 gündür fermuar tamirinde. Fabrika' yı verdiği kötü müşteri hizmetlerinden dolayı kınıyorum.

 • Samet 16 Mart 2015

  Şikayetvar.com u ilk defa bu marka için kullanma ihtiyacı duydum Çünkü daha önce müşteri hizmetleri vasat olan ve müşteri memnuniyeti adına hiçbir şey yapılmayan bir markayla karşılaşmadım. Bugün 16.03.2015 pazartesi olmasına rağmen müşteri hizmetleri halen benim montu hangi mağazaya teslim ettiğim konusunda kaldı, veri tabanlarından bir araştırma ile çıkartacakları sonuç bu kadar uzatılabilir. Müşteri hizmetleriyle olan görüşmelerimde ise hala kalite birimimize bildiriyorum dönüş olması tamamen vurdun duymazlığın bu kadarı dedirtiyor. Buraya yazmamın amacı insanların ürün aldıktan sonra alacakları alıcakları hizmeti görmeleri. Dile kolay tam 40 gündür bir montun fermuarı değişecek!

 • Samet 13 Mart 2015

  Bursa Korupark AVM FAbrika mağazası

 • Samet 13 Mart 2015

  Bursa Korupark AVM.

 • Fabrika Temsilcisi13 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili sizlere yardımcı olmamız için yazınızda ürünü bırakmış olduğunuz mağaza adını paylaşmadığınız için , ürünü bırakmış olduğunuz mağaza adını rica ediyoruz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön