Fabrika Tadilat İçin Yanlış Tarih Verdi.

Umut Barış E. |

25.08.2014 tarihinde almış olduğum smokin ve gömlek tadilata gönderildi. Mağazada çalışan A** bey yaklaşık 6 gün sonra pazar günü ürünlerin tadilatının tamamlanıp iletileceğini söyledi. Pazar günü ayın 31'i olmasına rağmen tadilat fişine 01.09.2014 tarihinin atıldığını gördük. Mağazadan ertesi gün saat 18'de hazır olacağı söylendi. Anca 2 saate yakın süredir sürekli 5 dakika içerisinde ürünlerin geleceği belirtilerek oyalandık. Hadi tarihi farklı yazdınız bir hata yaptınız sesimizi çıkarmadık ama ertesi gün sürekli 5 dakika içerisinde hazır olacak diye oyalamanın anlamı nedir? Kesinlikle bir daha Metrocity mağazasından alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Bayi Personel Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  11:45

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Yazınızda tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili sizlerden özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır.

  Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz.

  Metrocity Network & Fabrika mağaza personellerinin tadilat ile ilgili tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz.

  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri