Fabrika Sağlık Cold Soğuk Lipolysis Yanık Acısı Gibi Yanma Yapıyor

Figen Figen15 Temmuz 22:30

İnternetten sitelerine yorumlarından ve güvenmediğimden dolayı özellikle Dün İstanbul avcılar'dan bir eczaneden soğuk Cold lipolysis aldım. Eczane olduğu için güvendim eczane çalışanlarına özellikle alırken de sordum içini kapağın rengini fakat açılamayacağını eczanede sahte ürün satılamayacağı söylediler. Bende eczaneden aldığım için güvendim aldım fakat eve geldiğimde ürünü açtığımda ambalajdaki resimdeki gibi kapağı siyah değildi beyazdı ve üzerindeki yazılar aynı değildi.

Eczaneyi hemen aradım belirtim ürünün üzerindeki ambalaj bile katlı yapıştırırmış diğer ellerindeki olan ürünlerinde beyaz kapaklı olduklarını söylediler. Eczaneden konuştuğum kişi orijinal ürün gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dediler kullanmaya başladım fakat böyle bir acı yok resmen kaynar şu dökülmüş yanık acısı gibi yanma oldu. 1 saat boyunca içimide fenalık geldi. Cildimde yanık gibi kızarmalar oldu resmen bayılacaktım ürünün üzerinde sadece soğuma etkisi oluyor yazıyor yanma ile ilgili bir ibare yok. Mağduriyetimin giderilmesi istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Figen 15 Temmuz 22:50

İnternetten sitelerine yorumlarından ve güvenmediğimden dolayı özellikle Dun İstanbul avcılardan bir eczaneden soğuk cold Lipolysis aldım eczane olduğu için güvendim eczane çalışanlarına özellikle alırken sordum içini kapağın rengini fakat ürünün açılamayacağını eczanede sahte ürün satilamyacagini söylediler bende eczaneden aldığım için güvendim aldım fakat eve geldiğimde urunu açtığımda ambalaj kutu üzerindeki resimdeki gibi kapağı siyah değildi beyazdı ve üzerindeki yazılar aynı değildi urunu aldığım eczaneyi hemen aradım belirtim ürünün üzerindeki ambalaj bile katli yapıştırırmış diğer ellerindeki olan ürünlerinde beyaz kapaklı olduklarını söylediler eczanede konuştuğum kisi orijinal ürün gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz dediler kullanmaya başladım fakat böyle bir acı yok resmen kaynar su dökülmüş yanık acısı gibi yanma oldu bayılacak gibi oldum 1 saat boyunca içime fenalık geldi yerimde duramadım cildimde yanık gibi kızarmalar oldu bayağı saat geçmesine rağmen halen yanma var ürünün üzerinde sadece soğuma etkisi oluyor yazıyor yanma ile ilgili bir ibare yok mağduriyetimin giderilmesi istiyorum insanların sağlığıyla oynuyorlar bir de en simdi fark ettim son eklediğim 2 fotoğrafta içindekiler yazılanların kutunun üzerinde yazan ile fabrika sağlığın kendi sitesinde yazılanlar birkaç maddesi aynı değil kullanımda da uygulan bölgede soğutucu etkisi ile ferahlık sağlar yazıyor ama yanma acı ibaresi yok ürünün sahte olmasından şüphe ediyorum mağduriyetim giderilmesini istiyorum şikayetçiyim

np_image6 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler