Fabrika Pantolonda Renk Değişimi!

Cem O. |

Fabrika mağazasından aldığım pantolonda bir bölgesinde renk değişimi oldu cevap olarak kuru temizleme yapılmadığı için olduğu bilgisini verdiler ancak pantolonu aldığımda yalnızca kuru temizleme olacağını söylememişlerdi ayrıca nasıl oluyorda yalnızca bir bölgede renk değişimi oldu.

Pantolon 5 kez bile giyilmedi şikayetçiyim başka mağazada aynı sorun olduğunda incelemeye bile gerek duymadan ürünü iade alıyorlar ayrıca cevap almak için 3 haftadan fazla beklettiler ve dönüşte yapmadılar kendim gidip öğrendim pantolon mağazada bekliyordu.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem O.
  23 Mayıs
  18:12

  Bu sekilde bir aciklama cok sacma oldu hatanizi kabul ediyorsunuz ancak urunu almiyorsunuz yikama hatasi var ise nasil oluyorda belli bir bolgede renkde acilma oluyor.sizin gibi bir firmaya yakismadi.

 • 23 Mayıs
  15:44

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetvar.com internet adresi üzerinden gönderilen şikayetinize istinaden gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz.

  Ürünlerimizin iç etiketinde temizleme talimatları bulunmaktadır.Mağaza personelimizin müşterilerimize ürünlerin temizleme talimatları ile ilgili bilgi vermelerinden rahatsız oldukları zamanlar olabiliyor. Personelimiz bu konuda müşterilerimizden uyarı alabiliyorlar.Bunun için müşterilerimizi ,rahatsız etmemek için bilgilendirme yapmadıklarını bildirmek isteriz.

  Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

  Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz.

  Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri