28 Mart 2013

Fabrika Pantolonda Beyaz Çizgiler Oldu!

İstinyepark mağazasından satın aldığım haki renkteki kumaş pantolonu bir kez giydikten sonra diğer pantolonlarımla beraber çamaşır makinesinde yıkadım. Yıkamanın ardından pantolon üzerinde beyaz ince çizgiler çıktı. Renk kırılması imiş. Diğer pantolonlarımda böyle bir problem oluşmadı. Ürün incelemeye defalarca kez gönderdim.

Her seferinde aldığım cevap yıkama talimatlarına uyulmadan yapılan yıkama olduğu için değişim yapılamayacakmış.
-ürünün gerçekten incelendiğine inanmıyorum.
- yıkama talimatı aynı olan diğer pantolonlarım yıkamadan hasarsız olarak çıktı.
-Eğer talimatlara uygun olmayan yıkama söz konusu ise yıkma talimatı yanlıştır. ürünümün incelenmesini ve değiştirilmesini rica ediyorum.

Özgür 1.287 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı10 Ocak 2014

    sorunu çok geç çözdüler. kusurlu ürünü geri alıp yerine yeni bir kusurlu ürün almam için hediye çeki verdiler.

  • Fabrika Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Sürecinizin yönetilmesi açısından sizi yeniden mağazamıza bekleriz. Bilgilerinize arz ederiz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Özgür 02 Mayıs 2013

    fabrika bir aydan uzun zaman geçmesine rağmen şikayetim ile ilgili dönüş yapmadı. o pantolonu aldığım güne lanet olsun. 4te bir fiyatına aldığım pantolon bile daha kaliteli çıktı. kalitesiz kumaştan yapılan ürünü emsallerinin 4-5 katı fiyata satıp sonra sahip çıkmamak dolandırıcılıktır. Tüm tanıdıklarımı bu durumu anlatıyorum. Fabrikanın ürünlerinin kalitesizliğini ve yaşanan sorunlar karşısındaki ilgisizliğini herkes bilmeli.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön