21 Haziran

Fabrika Pantolon Arka Cep Dikiş Yeri Kumaş Yırtılması!

Konya Novada AVM' deki Network'ten Ocak 2017' de aldığım pantolonun arka cep dikiş kenarı yırtıldı ve mağazaya gittiğimde 2. kalite ürün olduğundan dolayı garantisi yok olduğunu ve bunu bilgisayardan bana gösteriyorlar. O zaman bu markayı pantolonlarına veya ürünlerine basmamaları gerektiğini söylüyorum, incelemeye gönderemeyeceklerini söylüyorlar.

Fatura numarası INV12017CH0000 ve ürün kodu ise 805534, bu platformda da bir sonuç alamazsam başka platformlara taşıyacağım. Gerçekten hatalı olsam kabul edeceğim ama gerçekten değilim yoksa bir pantolon için bu kadar uğraşmam ama ilgilenecek bir kişi çıkmazsa sonuna kadar uğraşacağım. Yaşadığım haksızlık zoruma gidiyor.

Fatih 2.056 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 18 Temmuz

    Merhaba bugün 18 Temmuz ben 21 Haziran'da şikayet bildirmiştim. Bu bir ay içerisinde hala olumlu veya olumsuz bir cevap verilmedi. Şayet hala oyalanıyorsam başka hukuki kanallara gideceğimi belirtmek isterim.

  • Fabrika Temsilcisi21 Haziran

    Sayın FATIH S., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık İrem / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap