10 Mayıs 2013

Fabrika Mallarını Satana Kadar Güleç Yüzlüler!

Bursa Kent meydanı AVM sinde bulunan Fabrika mağazasından 1 adet pantolon aldım.çok güler yüzle ilgi alakayla ürünlerini sattılar bende memnun kaldım eve geldiğimde firma yetkilisine teşekkür maili attım. Atmaz olaydım pantolonu 2 gün giydim ve usulüne uygun yıkattırdım. Aldığımın 4.günü toplantım vardı giymek istedim pantolon kısalmıştı.

Mağazaya götürdüm durumu izah ettim daha 4 günlük ürün dedim incelemeye yollayacaklarını söylediler o gün bugün ne arayan var ne soran bu gün itibarıyla firma yetkilisini tekrar aradım aldığım cevap beni yıktı malesef olumsuz dediler pantolon etiketine bakıp o şekilde temizliyecektiniz biz satarken kuru temizlemeye verin diye birşey söyleyemeyiz dediler.

Can 68 Okunma

Cevaplar

  • Can27 Haziran 2013

    kesinlikle birdaha o mağzaya uğramam

  • Fabrika Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com internet adresi üzerinden gönderilen şikayetinize istinaden gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Ürünlerimizin iç etiketinde temizleme talimatları bulunmaktadır.Mağaza personelimizin müşterilerimize ürünlerin temizleme talimatları ile ilgili bilgi vermelerinden rahatsız oldukları zamanlar olabiliyor. Personelimiz bu konuda müşterilerimizden uyarı alabiliyorlar.Bunun için müşterilerimizi ,rahatsız etmemek için bilgilendirme yapmadıklarını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön