Fabrika Lekeli Gömlekler İade Alınmıyor.

Seda O. |

11 Nisan tarihinde Marmara Park Fabrika mağazasından satın almış olduğum 3 adet gömleği doğal olarak paketli olarak poşetinde teslim aldık. Gömleklerin üzerinde defo olup olmadığını kontrol etmedik ya da uyarılmadık. Gömlekler yıkandıktan sonra fark ettik ki 2 tanesinde leke var. Lekeler bariz bir şekilde ev ortamında oluşabilecek lekeler değildir.

Bu durumda 4 gün sonra mağazaya geri götürdük. Aldığımız ilk tepki ürünleri yıkadığımız için kesinlikle kullanıcı hatasından kaynaklı olduğu ve bu şekilde iade alınmayacağı söylendi. Biz itiraz edince incelemeye gönderildi ve Fabrika' dan da kullanıcı hatası dendi. Bu durum kesinlikle bizden kaynaklanmamaktadır. Mağduriyetimiz giderilmemiştir.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda O.
  15 Mayıs
  11:54

  Gömlekleri teslim almadan tekrar incelenmesini talep ettik. Verdiğiniz yanıtta üretim ve kumaş kaynaklı hata tespit edilmediğini söylüyorsunuz. Bu durumda lekeler biz gömlekleri mağazadan satın almadan önce mağazada da olmuş olabilir. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

 • 12 Mayıs
  10:29

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz.

  Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe üretim ve kumaş kaynaklı hata tespit edilmediği için firmamız tarafından kabul edilmemiş olduğunu tespit ediyoruz.

  Ayıplı mal olmayan ürünlerde değişim yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri