Beste Ç. Teşekkür Mesajı

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

Fabrika Kağıda Dönen Kışlık Montum.

Beste Ç. |

Erzurum Fabrika mağazasından aldığım kışlık montum kuru temizleme sonrası hem renk verdi hem de kumaşı kağıt gibi oldu. Kullanma talimatında kuru temizleme yapılır ibaresi olmasına rağmen böyle bir sonuç almam oldukça şaşırttı beni. Kullanıcı hatası deniliyor direk müşterinin üzerine suç atılıyor, içimdeki talimata göre hareket ediyoruz gene suç müşterinin, böylesine iyi bir markada bu sorunu yaşamam artık iyi markalara da güvenilmeyeceğini öğretti bana.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beste Ç.
  26 Mayıs
  10:57

  Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim.

 • 02 Mayıs
  15:46

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte inceleme için herhangi bir mağazamıza bırakmanızı rica edeceğiz.

  Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri Deneyimi