08 Mart 2013

Fabrika Kaba Davrandılar!

Fabrika (Outlet) Mağzası Anadolu hisarı-İst. Eşime bir hediye ürün aldım olmazsa değiştirebilirmiyim denildi, büyük bedeni yok diyip başka ürün seçin denildi. aldığım üründe kol kemeri eksikti, ertesi gün gitiğimde Mağza müdürü bey tek kolla gezsin diyip gülerek tiy geçmesine , ilk uyguladıkları ürünü değişim sırasında bu üründe indirim yok diyip önceki uyguladıkları indirimi tahsil etti.

Ürünü getirin biritini çıkartalım kemersiz kullanın diye bir çözüm bulmak sizce bir gün önce alınıp tahsil edilmiş bir yer nasıl hizmet vermede yaygınlaşabilir. mağza müdürü Bey ismi sanırsam (G. ) bey istediğiniz yere şikayet edin bu tarz insanlara nasıl ekmek veriliyor mağduriyetliğim giderilsin.

Semra 97 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi13 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Kavacık Fabrika Outlet mağaza personellerimiz’in tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu bayiimiz olduğu için ilgili birimimiz ile paylaşılacağını ve bayii sahibine gerekli bilgilendirmelerin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön