15 Mart 2013

Fabrika İlgisiz Personeller!

Geçen hafta Cevahir AVM de bulunan network fabrika mağazasında mağaza müdür yardımcısı olan H.Ç. ve satış danışmanı Y.E. bey sadece H. beyin 4 kişiden oluşan arkadaş grubuna hizmet vermekte idi ve mağazada bulunan diğer müşteriler ile ilgilenmediler.

Kasada dakikalarca bekledim ve H. bey beni görmesine rağmen ilgilenmeyip arkadaşlarının yanına gitti. Durumu izah etmeye çalıştığım da ise Y.E. bey sert ve tehditkar bir şekilde konuştu ve beğenmiyorsanız gelmeyin tarzı bir cümle kurdu.

Cihat 217 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet adresi üzerinden göndermiş olduğunuz ,yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Cevahir Network & Fabrika mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

  • Cihat 21 Nisan 2013

    Geri donus bile yapmadilar. Sikayetimi geri cekmeyi birakin tekrar sikayet kaydi girecegim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön