Fabrika İade Ettiğim Ürünün Parasını Ödemiyor.

Halil Y. |

Fabrikanın online alışveriş sitesinden 13 aralıkta FAB13122T3940 sipariş no'lu 2 adet triko kazak aldım. Trikolardan birini olduğu gibi 23 aralıkta fabrikanın deposuna yurtiçi kargo ile gönderdim. Kargo takibinde de kontrol ettiğimde 24 aralıkta M*** D*** adındaki personelleri tarafından kargonun teslim alındığı görülüyor.

O günden sonra defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm, her defasında sipariş kodunuz nedir, hangi ürünü gönderdiniz gibi artık duyduğumda bile midemin bulandığı sorularla muhatap olduktan sonra talebinizi oluşturuyorum. En kısa sürede dönüş yapılacak size denilerek kandırıldım ve bir ay oldu halen dönecekler. Oysa sitenin iade şartları kısmında 1 ile 5 gün içinde iade edil

Etiketler :

Online İşlemler Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Y.
  10 Şubat
  18:53

  ne diyelim o kadar mutluyum ki..anlatamam.yerde bulmuş gibiyim gerçekten.sorunları çözme konusundaki hızınıza yetişmek mümkün değil .bir daha sizden alışveriş yapmayacagımı bılmenizi isterim.
  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim.

 • 10 Şubat
  17:51

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz üzerine yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda iade işleminiz 29.01.2014 tarhinde yapılmış olduğunu bildirmek isteriz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri

 • Halil Y.
  30 Ocak
  18:48

  FIRMA HERHANGI BIR DONUS YAPMADI HENUZ