07 Temmuz

Fabrika İade Edilen Ürüne Karşılık Kullanılmış Çek Verilmesi!

2015 yılının Temmuz ya da Ağustos ayında almış olduğum 2 Fabrika marka takım elbiseden birini 2016 yılının Haziran ya da Temmuz ayında tadilatı için o sıralar açık olan Armada Fabrika mağazasına götürdüm. Ürün incelemesi sonucu iade olarak kabul edilen takım elbise karşılığında süre sınırlamasının olmadığı söylenen 249 TL tutarında bir çek düzenlendi. 3 ayın sonunda cüzdanımda taşıdığım çekin üzerindeki yazıların silindiğini fark ettim.

Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım. Bunun sorun olmadığını üzerime tanımlı olan çekin barkod numarası ve T.C. kimlik numaram ile bu çeki istediğim zaman kullanabileceğim ifade edildi. 2017 yılının Haziran ayında çeki kullanmaya çalıştığımda ise çekin kullanılmış olduğu söylediler. Müşteri hizmetleriyle halen süren konuşmalarıma rağmen bir sonuca varılamadı. Hatta mümkün olmamasına rağmen çekin 2015 yılında kullanılmış olduğunu bile ifade ettiler.

Sinan 2.109 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi07 Temmuz

    Sayın SINAN ÇIMEN Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık İrem / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön