18 Mayıs

Fabrika Hırkada Çok Kısa Süre Sonra Kol Dirsek Kısmında Aşınma Meydana Geldi.

Ay marka çatısı altında bulunan Fabrika Wiaport mağazasından aldığım hırkada çok kısa süre sonra kol dirsek kısmında aşınma meydana geldi. Bu olayın sonumda gördüm ki bu markada tüketici memnuniyet anlayışı sıfır. İşi müşteri üzerine yıkıp konuyu kapatmaya çalışıyorlar ve iletisi sadece maille yapıyorlar. Arayıp konuşma yok. Çünkü konuşacak yüzleri yok. Ben kendi adına konuyu Tüketici Mahkemesi'ne giderek çözeceğim.

Engin 1.440 Okunma

Cevaplar

  • Engin 21 Mayıs

    Yaptığınız dönüş maalesef markanızın ne kadar yeteriz olduğunu gösteriyor. Yüzlerce lira verip bir ürün alıyorum ve 10 kere giyemiyorum. Cevap üründe bir hata olmadığı. Doğru hata bende temsil ettiğiniz bu markadan alışveriş yaptım. Fakat emin olun ne ben ne de bir yakınım bundan sonra bu markanın bir mağazasından içeri girmeyecek. Bu belki bugün bu marka için çok önemli olmaya bilir fakat markanın müşteriye karşı bu tutumu Damla'ya Damla'ya göl olur!

  • Fabrika Temsilcisi18 Mayıs

    Sayın ENGİN K., Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık İrem / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön