30 Nisan 2013

Fabrika Hatasını Kabul Etmiyor!

Fabrika mağazasının ürünlerinin bulunduğu Boyner mağazasından bir kazak aldım. Kazağı çamaşır makinasın da elde yıkama programında yıkadım. Kazak kuruduktan sonra yanda bulunan, ön ve arka kalıpları birleştiren dikişlerin kaydığını yamulduğunu gördüm. Fabrika mağazasına Boyner aracılığıyla ürünün defolu olduğunu ve değişim yapılmasını isteğimi belirttim.

Fabrika üründe kullanıcı hatası olduğunu belirterek geri gönderdi. Ben üründeki hatayı biraz daha genişleterek tekrar değişim istedim, fakat yine sonuç alamadım. Ürün tam dört kez Fabrikaya gitti geldi ve sonuç değişmedi. Bu arada Fabrikanın müşteri hizmetleriyle konuştum yine sonuç değişmedi. Defolu ürünü kullanmak zorunda bırakılıyorum.

Nuran 42 Okunma

Cevaplar

  • Nuran23 Mayıs 2013

    Aslında sorun şu , benim aldığım kazak iyi bir ütüyle hataları kapatılmış, özünde defolu bir üründü. Ben yıkayınca birşey olmadı sadece makyajı silinince defo belirgin oldu. Ayrıca bir daha asla Fabrika ürünü kullanmayacağım. Saygılarımla

  • Fabrika Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Nuran06 Mayıs 2013

    Fabrika nın kazağı iade alamayacaklarına dair mektubuyla birlikte Boynerden 4 değişim formunu da birlikte aldım. Bir sonuç alamadım .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön