31 Mart 2015

Fabrika Hatalı Ürün Satışı Yapıyor!

Fabrika Taurus mağazasında 2 adet takım elbise aldım. Takımların pantolonları karıştı, boyları yanlış ayarlandı, takım elbiselerden birinin kemer köprüsü eksik çıktı, diğer takımın omuzunda ip kaçığı çıktı. Bunları firmaya bildirince sen yanlış kullanmışsın bize ne dediler. Eskiden fabrikadan ürün alınca için rahat olurdu. Belli ki firmanın yönetimi, kalite anlayışı ve müşteriye bakışı değişmiş. Özürlü ürünleri müşterilerineverip daha sonra bana ne demeyi ilke olarak benimsemişler. Bence fabrika artık kenar mahalle mağazaları kategorisindedir.

Alper 272 Okunma

Cevaplar

 • Alper16 Nisan 2015

  Faturamda almış olduğum 2 adet takım elbisenin her biri 249' ar TL olarak görünüyor. Toplam indirim tutarı da 99 TL olarak görünüyor. Yani her takım elbiseden yaklaşık 50 TL. İndirim yapmışsınız. Ben bir adet takım elbise iade ettiğime göre sizden 200 TL alacaklıyım. İşin gerçeği ben iki takım elbiseyi de iade etmek istiyorum hatta birde hiç giymediğim aynı fatura ile almış olduğum bir de gömlek var, aldığım ürünlerin tamamını iade etmek istiyorum. Çok büyük bir hata yapıp mağazanızdan yaptığım alış-veriş için çok pişmanım. Bir daha hiçbir şekilde fabrikadan alış-veriş de yapmak istemiyorum. Hediye çeki hiç istemiyorum. Bu uyanık tavırlarınızla hiç bir müşterinizin sorununu çözemezsiniz. Ürünlerinizi alın paramı verin. Paramı vermeyecekseniz de sorun değil müşterinizi zaten kaybettiniz.

 • Fabrika Temsilcisi16 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet sitesi üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüzün fiyatı 249 TL, ödediğiniz tutar 150 TL. Aradaki fark 99 TL bizler sizlere aradaki fiyat farkına istinaden hediye çeki vereceğimizi bildirmek isteriz. Size vereceğimiz hediye çekinin kullanım süresi olduğu için hangi mağazamızdan ve ne zaman kullanacağınızı bildirdiğiniz taktirde sizlere geri dönüş sağlayacağımızı bildirmek isteriz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

 • Alper11 Nisan 2015

  11.04.2015 Cumartesi günü Taurus Mağazanıza ürün değişikliği için gittiğimde bana yeni bir takım elbise değil 150 TL'değerinde alışveriş çeki verileceğini öğrendim. Yani yeni bir takım elbise alamıyorum. Takım elbise almak istersem farkını verecekmişim. Ben 399 TL'ye 2 adet takım elbise aldım ve faturamda da her takımın fiyatı eşit görünüyor. Neden 199 TL alacaklı olamıyorum deyince, mağaza müdürü olduğunu belirten Ahmet Bey' in eşim ve çocuğumun yanında bana karşı takındığı terbiyesiz tutumla karşılaştım ve mağazadan hiçbir işlem yapmadan ayrılmak zorunda kaldım.

 • Alper02 Nisan 2015

  İşte bu kadar yaptığınız işten habersizsiniz. Ürünün bir tanesi mağazanız tarafından tamir ettirildi (kemer köprüleri eksik olan). Diğerinin omuzundaki kaçık test edilecek denilip size gönderildi. Omuzdaki kaçık deliğe dönüşmüş olarak kullanıcı hatası denilerek tarafıma iade edildi. Ben söylenmeye başlayınca mağaza çalışanları ürünü yeniden size gönderdi. Ürün zaten sizde ve ben parasını peşin ödediğim ürünü yaklaşık 2.5 aydır kullanamıyorum. İki kuruşluk takım elbise için 2.5 aydır sinir harbi yaşıyorum anlayış görmediğim bir firmaya, anlayış göstermek te istemiyorum.

 • Fabrika Temsilcisi02 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz; Tarafımıza şikayetvar.com internet sitemiz üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum adına özür dileriz. Yazınızda sorun yaşadığınız ürünlerin size uygun bir zamanda inceleme yapılması adına yakın olan herhangi bir fabrika mağazamıza bırakmanızı rica ediyoruz. Markamız adına tarafınızdan tekrar tekrar özür dileriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön