31 Ocak 2014

Fabrika Defolu Ürünü Değişmiyor.

Batman Fabrika mağazasından bir pantolon aldım. Pantolonda 3-4 yıkamadan sonra damar şeklinde beyaz ince çizikler oluştu. Ürünün incelenmesi için fabrikaya gönderdiler. Değerlendirme sonucu gelen raporda ürünü yıkama şartlarına göre yıkamadığım yazılmış. Buna cevaben kendilerine bir mail yazdım.

Bir pantolonun 3-4 yıkama sonra bu hale gelmesinin anormal olduğunu söyledim. Fakat yazdığım uzunca maili belki okumadan bile standart bir cevap yazdılar "Ürün iç etiketinde yıkama talimatına uygun işlem yapılmadığında herhangi bir müdahale yapılamaz". Buna karşılık iki mail daha yazdımsa da geri dönüş olmadı. Bu nasıl bir ilgisizliktir. Son iki alışverişimde de ciddi sıkıntılar yaşadım.

Muhammet 54 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet14 Mayıs 2014

    Ürünü ikinci defa incelemeye gönderdim üstelik beraberinde 1-2 paragraflık bir açıklamayla bana verilen cevap yine aynı oldu "Ürün iç etiketinde yıkama talimatına uygun işlem yapılmadığında herhangi bir müdahale yapılamaz". Yazdığım yazıyı bile okuduklarına inanmıyorum açıkçası. Ve maalesef artık bir marka olarak "Fabrika" ya güvenim kalmadı.

  • Fabrika Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetvar.com internet sitesi üzerinden yaşamış olduğunuz şikayet konusu durumdan dolayı tarafınızdan özür dileriz. Ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz şikayet konusu için sizlere marka olarak yardımcı olmamız için ürünü 2.incelemeye bırakmanızı rica ediyoruz, Bırakacağınız mağaza adını bizlerle paylaşırsanız. Sorun yaşamış olduğunuz ürününüz ile ilgili yardımcı olmamız için mağazamıza gerekli bilgilendirmeleri paylaşıcaz. Yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum adına özür dileriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön