30 Haziran 2016

Fabrika Defolu Ürüne Değişim Yapmıyor!

Yaklaşık 2 ay önce Fabrika Network mağazasından kot pantolon aldım. Ertesi gün bacak arka kısmında ipliklerin attığının farkına vardım. 3 gün sonra aldığım mağazaya götürdüm ürünü merkeze göndereceklerini söylediler. 1 ay sonra ürün ret yazısı ile geldi. Dikişlerin takılma sonucu olduğu söylendi.

Oysa sadece 1 gün giymiştim ve doktorum poliklinik odası dışında başka bir yerde giymedim. Neyse bir yanlışlık var sanırım deyip tekrar gönderdim aynı mektupla tekrar ret yazısı geldi. Sanırım herhangi bir incelemeye tabi tutmadan genel bir ilke olarak kendi ürünlerindeki defoları görmeyip tüketiciye yüklüyorlar kendi hatalarını.

Emrullah 204 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 16 Eylül 2016

    Bir ayın üzerinde defolu ürüne red yazısı gönderen firmanın buradan daha hızlı bir şekilde şikayetleri sonlandırılması beklenemezdi zaten.

  • Fabrika Temsilcisi30 Haziran 2016

    Sayın Emrullah ŞAN, Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim. Saygılarımla, AY Marka Mağazacılık Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön