22 Ocak 2014

Fabrika Çalışanları İlgilenmedi.

Hediye gelen kazağı değiştirmek üzere ilk önce Palladium mağazasına gittik, çalışan "ürün elimizde yok sistem dolu bakamam nerede var"dedi. Sonra forum İstanbul mağazası da aynı şeyi söyledi, sonra metroport mağazası ürünün carousel ve galeria mağazalarında bulunduğunu söyledi.

Carousel'e gittiğimde ürünün olmadığını sistemden bakamayacaklarını söylediler. Galeria mağazasına gittim ürün yoktu sistemden baktılar. Palladium'da 2 adet görünüyor dediler. 5 mağazanın hiçbiri yardımcı olmadı olmadığı gibi yanlış yönlendirdiler. Netice olarak kazağı başka bir ürünle değiştirmek zorunda kaldım. Fabrika'dan bir daha bir şey almam, umarım hediye de gelmez.

Sema 118 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön