31 Mayıs 2013

Fabrika Başarısız Tadilatlar!

Ankara Gordion Fabrika şb. Nisan ayında bir erkek takım elbise ve 1 bayan kumaş pantolon aldık. Alış veriş esnasında terzi de mağazadaydı. Ölçüleri terzi aldı, pantolonların paça boyları ve ceket kolları kısalacak. Bir hafta sonra ürünleri teslim almak için tekrar gittik.

Ürünler deneniyor ve ceket kol boylarından biri bilekte diğeri bileğin 1 cm aşağısında, pantolonların ikiside alınan ölçüden daha kısa, iki paça boyu birbirine eşit değil ve paçalar dönmüş, ürünü aldılar.

Bir hafta sonra ürünlerin yenisi geldi, tekrar tadilat. Bir hafta sonra takım elbise yapılmış diğer pantolon yine yapılamamış. Ürün yenisi ile değişecek. Bir hafta sonra ürün bulundu. Mğz müdürüne hiç ulaşılamadı.

Mürüvvet 87 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Tarafımıza yazılı olarak bildirdiğiniz konu ilgili görüşmek istedik fakat ulaşamadık. Sorun devam ediyor ise [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön