30 Mayıs 2014

Fabrika Ayıplı Ürünü İndirimli Fiyattan Kabul Ediyor.

İstanbul-Metro City Fabrika'dan kampanyadan 2 takım elbise aldım. 2. takım kampanya gereği %50 indirimliydi. Benim ayıplı takımım indirim kapsamında olmayan, bedeli tam ödenen üründü. Faturamı kaybetmiş olmama rağmen sistemden görebileceklerini söyleyip, ürünü iade aldılar ve ayıptan sorumluluğu kabul ettiler.

Ancak bedel iadesine gelince 350,00 TL lik takım için 229,00 TL ödeyebileceklerini söylediler. Gerekçe olarak da faturamın olmadığını ileri sürdüler. Zaten sistemden gördüklerini söylediğimde ise kampanyalı olduğu için bu şekilde olduğunu söylediler. Böyle bir şey hiçbir şekilde kabul edilemez. Fabrika markasına yakışmadı.

Çağlar 317 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili kalite kontrol birimine gönderilen ve kabul edilen ürününüz ile ilgili eğer faturanız varsa ödemiş olduğunuz tutar üzerinden işlem yapılacağını bildirmek isteriz. Faturanız olmadığı taktirde ürünün son indirimli satış fiyatı üzerinden işlem yapıldığını bildirmek isteriz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. A&Y Mağazılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön