Fabrika Ayıplı Ürün Satışı Yapıyorlar ve Garanti Şartlarına Uymuyorlar...

Ceyhun G. |

İstanbul Tepe Nautilus mağazasından almış olduğum kabanın deforme olması üzerine aldığım mağazaya götürdüm ve bana ürünü incelemeye göndereceklerini ve geri dönüş yapacaklarını belirttiler. 15 gün sonra ürünün hatalı olduğunu ve değişim için mağazaya gelmemi belirten bir mesaj aldım. Değişim için mağazaya gittiğimde bana ürünün aldığım fiyat kadar bir hediye çeki verip bununla istediğim bir şeyi alabileceğim söylendi. Yeni bir kaban almak istediğimde hem mağaza hemde müşteri hiz. Bu tutarda ürün olmadığını üstüne fark vererek yenisini alabileceğim belirtildi. Hem garanti verdiğiniz ürünün yerine yenisini vermiyorlar hem de parayı geri vermiyorlar. Umarım Tük. Hak. Hey. Doğru kararı verir.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ocak
  19:25

  Değerli Müşterimiz;

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz mailiniz ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

  Kalite kontrol birimine gönderilen ve kabul edilen ürünler ile ilgili faturanız varsa ödemiş olduğunuz fiyat tutarı üzerinden işlem yapabilirsiniz.

  Faturanız yoksa son indirimli satış fiyatı üzerinden ımf evrağı verilmektedir.Onun dışında sizler değişim yapmak istediğiniz ürünün fatura tutarından ,fiyatı yüksek ise aradaki fiyat farkını mağaza personelimiz sizlerden talep etmektedir.

  Sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri