14 Mart 2016

Fabrika 6 Ay Önce Aldığım Ceketin Her İki Cebinin 2 Kenarı Yırtıldı.

Sn. A. Y.,
"Eskişehir Espark mağazasına incelemek üzere iade ettiğiniz ceket kalite kontrol departmanımız
tarafından incelenmiştir. Ceketin her iki cep kısımlarında oluşan yırtılmalar kumaş ya da üretim kaynaklı değil. Üretim hatası olmayan ürünleri sizinde takdir edeceğiniz gibi maalesef iade alamıyoruz. Bundan sonraki alışverişlerinizde yardımcı olabilmek dileği ile..İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.
Müşteri ilişkileri Yönetimi"

Yazık yani bugüne dek hiçbir ceketin ceplerinin kenarı yırtılmadı. Kumaşımız hatalı vs.. demeyip herkese aynı kalıp cevap veriyorlar. Ceketi çöpe attım. Fabrika'ya yakışmadı. Müşteriye böyle davranırsanız beni kaybettiğiniz gibi daha çok müşteri kaybedersiniz.

Ali 97 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi14 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2. inceleme için herhangi bir mağazamıza yada incelenmek üzere bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz. Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep telefon numaranıza gelecek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleri de bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön