16 Mayıs 2013

Fabrika 1 Gün Giydiğim Gömlek Tüylenme Yaptı!

Fabrika mağazasından aldığım pamuk naylon karışımı gömleği sadece bir gün ceket içinde giydim ve ceketin markasının yer aldığı sağ iç cep kısmı doğal olarak gömleğe sürtündüğü için o bölgede tüylenme yaptı. Ürünü geri götürdüm, firma ürünü İstanbul'a kontrole gönderdi ve 20 gün sonra da sonuçta benden kaynaklanan bir kullanım hatası kararı verildi.

Ürünü aldığım mağazadaki yetkililer bile ürünün hatalı olduğunu kabul ettiler çünkü aynı gömleği mağazada çalışan arkadaşlar da giymiş ve aynı şikayetle karşılaşmışlar, bana tüketici hakları mahkemesine başvurmamı, oradan olumlu bir netice alınmasının yüksek olduğunu çünkü üründeki hatanın bariz bir şekilde görüldüğünü belirttiler.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Fabrika Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını bildirmek isteriz. Ürününüz ilgili kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmiş olduğunu bildirmek isteriz.Ürün inceleme sonuçları ile ilgili kalite kontrol birimimizin aldığı kararlar doğrultusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Ürün değişimi ile ilgili sizlere yardımcı olamadığımızı üzülerek bildirmek isteriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön