Faber-Castell'den Aldığım Kalem Bozuldu.

Leman Nur Ş. |

Çocukluğumdan beri kalem, silgi tüm kırtasiye malzemelerimi Faber-Castell kullanırım. Çok isteyerek Faber-Castell TK Fine Vario Lux mekanik kurşun kalemini aldım fakat doğru düzgün kullanmadığım halde kalem birden bozuldu ve çok üzüldüm çok severek almıştım. O.7 uç içine girmiyor ve üzerindeki yazılar silinmeye başladı. Alalı daha 3 ay bile olmadı. Faber-Castell de böyle bir durumla karşılaşınca şaşırdım. Daha önce hiç bir ürününde sorun yaşamamıştım. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  15:41

  Sayın Şengül,
  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.
  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile "karşı ödemeli" olarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Toyota Eğitim Binası Arkası Orhanlı/Tuzla