Faber-Castell Kısa Tkfine Şikayetleri

(11 şikayet)

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Çok teşekkür ederim muhteşem bir müşteri memnuniyeti her zaman ürünün arkasında duran bir firma :)
11 Kasım 2018
Faber-Castell

Ekte markasını belirttiğim kalemden iki adet şirket için alım yapıldı. Ancak biri kısa bir süre sonra çalışmamaya başladı. Söz konusu firmanın internet sitesinden talep yazılmasına karşın halen cevap alınamamış…

20 Haziran 2018

Fırat'ın Teşekkür Mesajı

Kalemlerim değiştirildi. Mağdur etmedikleri için çok çok teşekkürler.
25 Nisan 2018

Hüseyin'in Teşekkür Mesajı

Çok kısa sürede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Haftaya pazartesi yollayacağım inşallah.
09 Eylül 2017
Faber-Castell

3 gün önce TK-Fine Vario L 0.7 aldım. Ürünün uç açmak için basılan kısma bastırılınca metal çizgili kısmı ön tarafa doğru birazcık fırlıyor o kısmı geri takmak istedim ama yine basma düğmesine basınca o kısım y…

20 Temmuz 2017

Ali'nin Teşekkür Mesajı

Çok teşekkürler
Faber-Castell

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Mayıs 2017
Faber-Castell

Başlıkta belirttiğim kaleminizi kısa süre önce aldım ve gayet memnundum fakat bugün kalemin arkasından bastığım zaman metal kısım plastik kısımdan ayrılmaya başladı.

16 Şubat 2017

Ömer'in Teşekkür Mesajı

Firmaya çok teşekkür ederim sorunumu çözdüler.
15 Aralık 2016

Ala'nın Teşekkür Mesajı

İlgi ve alâkanız için çok teşekkür ediyorum. Kısa sürede geri dönüt aldım ve kalemlerimin yenisini gönderdiğiniz için tekrardan teşekkür ediyorum.
07 Kasım 2016

Şafak'ın Teşekkür Mesajı

İlgisinden ve satış sonrası müşteriye davranışindan ötürü oncelikle Adel Kalemcilik-Faber Castell firmasina çok teşekkür ederim. Gönderdiğim arızalı, kırık kalemlerin sıfırı ile degistirerek hiç tereddüt etmeden adresime gonderdiler. Sorunum bir hafta gibi kısa sure içerisinde araya hafta sonu girmesine rağmen çözüldü elime kalemlerin sıfırı geçti. başka marka kalem alırken bir kez daha düşünün, diğer markalarinda sikayetlerine bakarsaniz bırakın sıfırı ile degistirmeyi sikayetlere cevap bile yazmamislar. Marka secerken bir kez daha düşünün size kesinlikle faber castell markasını öneririm, müşterinin yanında ve çoğu rakip markalardan bu yönü ile bile çok cok üstün. Tavsiye ediyorum.
19 Kasım 2015
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları