Faber-Castell Kısa Mekanizma Şikayetleri

(10 şikayet)
Faber-Castell

Kısa bir süre önce Tk-fıne Vario lüx ürününüzü satın aldım. Herhangi bir darbeye maruz kalmadığı halde kalem küçük küçük uç kırmaya başladı. Mekanizmasında herhangi bir sorun veya takılma olmamasına rağmen böyl…

03 Ocak

Fırat'ın Teşekkür Mesajı

Kalemlerim değiştirildi. Mağdur etmedikleri için çok çok teşekkürler.
25 Nisan 2018
Faber-Castell

Faber-Castell Grip Matiz kalem kullanıyorum ama kalemin mekanizması 1 haftadan kısa sürede bozuldu . Her zaman Faber-Castell kalem kullanıyorum, sadece bu kalemde sıkıntı yaşadım.

13 Aralık 2017
Faber-Castell

Faber'i ilkokuldan beri severek kullanırım. Geçenlerde bir kırtasiyeden Grip 1347 0.7 uçlu kalem aldım. Oldukça kısa bir sürede bozuldu. Şu an uç basmıyor. İçinde uç varken arkasındaki basma mekanizması boşa ça…

12 Haziran 2017

Metehan'ın Teşekkür Mesajı

Müşteri memnuniyetini sağlamak için eklerinden gelen en kısa sürede sorunu çözdüler, teşekkürler...
Faber-Castell

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

13 Aralık 2016
Faber-Castell

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

24 Kasım 2016
Faber-Castell

Aldıktan çok kısa süre sonra kalemimin mekanizması işlemez hale geldi. İçine hiçbir şekilde üç almıyor, ne yaptıysam olmadı. Kalemi de çok az kullanmış olmama rağmen hemen arızalanması beni çok şaşırttı.

06 Haziran 2016

Gökhan'ın Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim. Ürünlerin değiştirilip kısa sürede elime ulaştı.
06 Mayıs 2016

Şafak'ın Teşekkür Mesajı

İlgisinden ve satış sonrası müşteriye davranışindan ötürü oncelikle Adel Kalemcilik-Faber Castell firmasina çok teşekkür ederim. Gönderdiğim arızalı, kırık kalemlerin sıfırı ile degistirerek hiç tereddüt etmeden adresime gonderdiler. Sorunum bir hafta gibi kısa sure içerisinde araya hafta sonu girmesine rağmen çözüldü elime kalemlerin sıfırı geçti. başka marka kalem alırken bir kez daha düşünün, diğer markalarinda sikayetlerine bakarsaniz bırakın sıfırı ile degistirmeyi sikayetlere cevap bile yazmamislar. Marka secerken bir kez daha düşünün size kesinlikle faber castell markasını öneririm, müşterinin yanında ve çoğu rakip markalardan bu yönü ile bile çok cok üstün. Tavsiye ediyorum.
19 Kasım 2015

Seda'nın Teşekkür Mesajı

Kalem elime ulaştı. Teşekkür ederim.
03 Ağustos 2015
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları