Faber-Castell Grip Kısa Şikayetleri

(23 şikayet)

Pınar'ın Teşekkür Mesajı

Kırık olan Faber castell grip 1347 0.7 uçlu kalemimin aynı modelin başka bir kalemle değiştirip aynı zamanda yanında silgi ve uçla birlikte gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Faber castell neden bu kadar iyi bir marka olduğunu bir kez daha bize gösterdiniz.
23 Ocak
Faber-Castell

Faber Castell Grip 1347 0.7 uçlu kalemin tutacak kısa sürede çatladı. Bu yüzden her basıldığında kalemin uç kısmı çıkıyor. Faber Castell gibi bir markanın bu kadar dayanıksız olması beni hayal kırıklığına uğrat…

06 Ocak

Selin'in Teşekkür Mesajı

İlginizden dolayı teşekkür ederim.
27 Aralık 2018

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Oldukça hızlı bir şekilde sorunu gideren Faber-Castell firmasına çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ürünlerinizi alırken içim çok daha rahat olacak.
27 Kasım 2018
Faber-Castell

Faber-Castell Grip marka kalemim kısa bir süre kullanmama rağmen orta gövdesi çatladı. Gövdenin çatlaması kalemi kullanılmaz hale getiriyor. Yedek parça aramama rağmen bulamadım. Faber-Castell firmasının bana b…

20 Ekim 2018
Faber-Castell

1 ay önce aldığım Faber-Castell grip 1347 model kalemin mekaniği bozuldu. Bu kadar para verip bu kadar kısa sürede arızalanması gerçekten hoş bir durum değil. En kısa zamanda cevaplamanızı bekliyorum.

12 Mayıs 2018
Faber-Castell

Öncelikle Faber-Castell grip 0.5 uçlu kalemimden çok memnundum ama kenarından çatlayana kadar. Kalemi yeni almama rağmen kısa bir süre sonra bu kalem kırıldı. Lütfen sorunuma çözüm bulmanızı temenni ediyorum.

18 Şubat 2018
Faber-Castell

Faber-Castell Grip 1347 kalemim 3. gününde hiçbir darbeye vs. maruz kalmamasına …

14 Ocak 2018
Faber-Castell

Faber-Castell Grip Matiz kalem kullanıyorum ama kalemin mekanizması 1 haftadan kısa sürede bozuldu . Her zaman Faber-Castell kalem kullanıyorum, sadece bu kalemde sıkıntı yaşadım.

13 Aralık 2017
Faber-Castell

Ben Faber-Castell Grip ıı'i 1 haftadır kullanıyorum. Sıkıntı ise kalemin içinde uç yokken basıyor ama içinde uç varken basmıyor ucu çıkarmıyor. Böyle kalitede bir markanın 1 hafta gibi kısa bir sürede bozulması…

10 Aralık 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları