08 Ağustos 2014

Faber-Castell Kusurlu Kalem Sattı

Faber Castell'den aldığım 20 tl lik kalemde hem uç kısmında küçük bir çatlak var hemde kalem bir kere kullandıktan sonra bozuldu. Şimdi ben bu kalemi yaşadığım ilden almadığım için ne yapacağımı bilemiyorum. Faber Castell'in kalitesine güvenmiştim, bu kadar çabuk bozulabilecek bir kalemi hemde 20 tl ye nasıl satıyorlar aklım almıyor.

İkbal 2.174 Okunma

Cevaplar

 • İkbal'ın Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

  Faber Castell ve ekibine çok teşekkür ederim. Yeni kalemim elime geçti.şikayetime bu kadar hızlı geri dönüş yaptıkları içinde ayrıca minnettarım.

 • Faber-Castell Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Sayın Şahin, Telefonda görüştüğümüz şekilde Yurtiçi Kargo ile ilgili kişiye ürün gönderimini sağladığınız takdirde sorun yaşanmayacaktır. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri Adres: Orta Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Toyota Eğitim Binası Arkası Orhanlı/Tuzla

 • İkbal22 Ağustos 2014

  Yetkililer teşekkür ederim şikayetime cevap verip kargoyla göndermemi söylediler, ancak bu şekilde kargoyu yolladığı halde kargo ücretinden dolayı, kargomu almadılar ve kargom tekrar geri döndü diyen arkadaşlar oldu, aynı şey benim de başıma gelecekse ben hakkımı farklı şekilde arayayım.

 • Faber-Castell Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Sayın Şahin, Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz. Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız. Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile "karşı ödemeli" olarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri Adres: Orta Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Toyota Eğitim Binası Arkası Orhanlı/Tuzla

 • İkbal15 Ağustos 2014

  Faber Castell hala benimle bağlantıya geçmedi, lütfen ilgililer artık hatalarını düzeltmek için bir girişimde bulunsunlar.

 • İkbal12 Ağustos 2014

  Firma yetkilileri hala benimle bağlantıya geçmediler. Faber Castell gözümde, büyük ve güvenilir bir firma olmaktan çıktı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön