20 Mayıs
Yorum Yap
#10460871

Faber-Castell  Grip 2011 Uçlu Kalemin Ucundaki Mekanizma Kırıldı

Faber-Castell Grip 2011 markalı ve 0.7 mm uca sahip ürünü yaklaşık 1.5 ay önce aldım. Lakin nazik kullanmama rağmen aşağıdaki fotoğrafta belirttiğim gibi kırıldı. Haliyle ürün kullanılamaz duruma geldi. Yıllarca çeşitli kalemlerini ve kırtasiye ürünlerini kullandığım bu firmanın bu ürününe böyle bir sorun gelmesi sanırım çok küçük bir olasılıkla beni yanılttı. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Muhammed 692 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed30 Mayıs

    İlginiz için teşekkür ederim. Söylediğiniz üzere ürünü ilgili adrese kargoladım. 7 gün öne (23.05.2018) sizlere ulaşmış ancak bana yeni ürün gönderimi konusunda bilgilendirme yapılmadı. Bu süreci hızlandırırsanız çok memnun olurum.

  • Faber-Castell Temsilcisi21 Mayıs

    Sayın K, Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz. Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız. Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine Ad,Soyad ve Açık adres ve üründeki sorunu yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri MNG anlaşmalı kargo kodu; 1187262 Orta Mahalle, Burgaz Caddesi ,1850 Parsel No:26 Reysaş 4 Depo Tuzla – İSTANBUL

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler