13 Nisan 2013 #1741544

Faber-Castell Aldığım Ürünlerde Sorun Çıktı!

1 ay kadar önce aldığım Faber-Castell'in klasör formunda olan dosyayı kapatmak amacıyla lastiğini geçirdiğim kapağındaki parçası bir gün okuldayken aniden koptu.Yerine tekrar taktım ancak sürekli çıktığı için hiç bir işlevi kalmadı.Bu duruma ek olarak 2 hafta önce aldığım Faber-Castell Grip 1347 model 0.7 uçlu kalemim bozuldu.


Yazmak amacıyla kalemin tepesine bastırınca ucun çıkması gerekirken uç çıkmadı.Birdenbire neden böyle olduğunu anlayamadım.Ve açıkçası Faber-Castell gibi iyi ve kaliteli bir markanın ürünlerinde bu sorunları yaşıyor olmak beni çok şaşırttı.Yaşadığım problemlerin en kısa sürede giderilmesini talep ediyorum.

Kaan 138 Okunma

Cevaplar

  • Faber-Castell Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Şimşek, Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ve dosyanız ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz. Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız. Sorun yaşadığınız ürünleri aşağıdaki adrese, Yurtiçi Kargo ile "karşı ödemeli" olarak gönderirseniz, arızalı ürünleriniz elimize geçer geçmez, mağduriyetiniz giderilecektir. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri Adres: Orta Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Toyota Eğitim Binası Arkası Orhanlı/Tuzla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön