Faber-Castell Arıza Kısa Şikayetleri

(6 şikayet)
Faber-Castell

1 ay önce aldığım Faber-Castell grip 1347 model kalemin mekaniği bozuldu. Bu kadar para verip bu kadar kısa sürede arızalanması gerçekten hoş bir durum değil. En kısa zamanda cevaplamanızı bekliyorum.

12 Mayıs 2018
Faber-Castell

Aldıktan çok kısa süre sonra kalemimin mekanizması işlemez hale geldi. İçine hiçbir şekilde üç almıyor, ne yaptıysam olmadı. Kalemi de çok az kullanmış olmama rağmen hemen arızalanması beni çok şaşırttı.

06 Haziran 2016

Gökhan'ın Teşekkür Mesajı

İlginiz için teşekkür ederim. Ürünlerin değiştirilip kısa sürede elime ulaştı.
06 Mayıs 2016
Faber-Castell

Takriben 1.5 hafta önce aldığım Faber marka kalemin -silgisi ve barkoduna dokunulmadı bile- ağız mekaniği arızalandı. Bu kadar kısa sürede bozulması beni üzdü açıkçası. En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.

04 Mart 2016
Faber-Castell

3 gün önce almış olduğum kalem çok önemli bir final sınavımım ortasında bozuldu. Metalik kısmının iyice sıkıştırmama rağmen uç çıkartmak için bastığımda uçla birlikte kalemin metal kısmının da aynı anda bir mik…

21 Mayıs 2015

Huriye'nin Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim Faber Castell firmanızın müşteriye verdiği önem paha biçilemez o kadar ilgili ve sorumlu bir firma ki bütün kırtasiye alışverişimi Faberden gönül rahatlığıyla yapabilirim.
Faber-Castell

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

24 Kasım 2014
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları