03 Ekim 2016

Faber-Castell Yedek Parça.

Severek aldığım kalemim yere düştü ve ucu eğrildi, 0.5 olduğu için de ne kadar düzeltmeye çalıştıysam da düzeltemedim. Artık içine uç almıyor ve ben kalemimi kullanamıyorum. Aldığım yere yedek parça sorduğumda ise böyle bir şeyin bulunmadığını söylediler. Bu fiyata aldığım bir ürünün yedek parçasının olmaması firma adına ve benim adıma üzücü bir durum. Bir mimarlık öğrencisi olarak sağlam kaliteli ve güvenilir bir marka ürünü kalemi tercih etmiştim. Böyle bir durumla karşılaşmak üzücü. Firmadan acil dönüş bekliyorum.

Zeynep 500 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep05 Kasım 2016

    An itibariyle adel kalemcilikten gönderilen kargoyu almış bulunuyorum. Eski kalemimin aynısının bir yenisi, bir adet uç ve güzel bir silgi paketleyip göndermişler, gösterdikleri duyarlılık için çok teşekkür ediyorum:)

  • Faber-Castell Temsilcisi04 Ekim 2016

    Sayın E. ; Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz. Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz D. tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız. Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön