Ronahi U. Teşekkür Mesajı

Çok teşşekür ediyorum direk sıfırını yanında 120 li Faber Castell Uç ve Faber Castell silgi göndermişler çok teşekkür ediyorum firmaya

Faber-Castell Yedek Parça!

Ronahi U. |

Severek kullandığım Faber Castell tk-fıne varıo L 0.7 kalemim yere düştü ve ucu en baş kısmından yamuldu ve yerinden çıktı, kalemimi kullanamıyorum şu an, bana yardım ederseniz sevinirim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ronahi U.
  07 Temmuz
  01:04

  Çok teşşekür ediyorum direk sıfırını yanında 120 li Faber Castell Uç ve Faber Castell silgi göndermişler çok teşekkür ediyorum firmaya

 • 08 Mart
  09:19

  Sayın U. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla