Faber-Castell Uç Mekaniği Yedek Parçası Yok!

Gökhan Ö. |

Yaklaşık olarak 3-4 hafta önce öğrenci olarak iyi bir paraya aldığım TK fine vario l 0.5 kalemimin ucu kırıldı. Kalemdir bu kırılır dedim ancak bu fiyatlara aldığım bir kalemin yedek parçasının olmaması ve bu kadar kolay bir şekilde kırılması bir Faber-Castel kalemi için düşündürücü bir Faber-Castell fanatiği olmama rağmen sinir oldum!

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  09:19

  Sayın Ö. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla