Ahmet Onur Ç. Teşekkür Mesajı

Kalemi dun itibariyle aldım. Sali günü verdim ve cuma günü elime ulasti Kalem yenisiyle degistirilmis. Faber castell firmasina bir kez daha teşekkür ediyorum.

Faber-Castell TK Fıne Varıo L 0.7 Kalem Mekaniği Bozuldu.

Ahmet Onur Ç. |

TK fine vario l versatıl kalemimin hard/soft mekaniği bozuldu. Hard soft ayarlanıyor ancak her tarafa dönüyor. Ayrıca kalem ucu vermiyor. Veriyor tekrar içine geri alıyor. Bir türlü çare bulamadım.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Onur Ç.
  12 Aralık
  11:04

  Kalemi dun itibariyle aldım. Sali günü verdim ve cuma günü elime ulasti Kalem yenisiyle degistirilmis. Faber castell firmasina bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • Ahmet Onur Ç.
  08 Aralık
  11:01

  Oncelikle soruma bu kadar kısa bir surede cevap vaerip ilgilendikleri için teşekkür ediyorum. Bi sorum daha olacak urunun fisi gerekiyor mu acaba?

 • 07 Aralık
  14:38

  Sayın Ç. ;

  Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz.

  Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz değerli tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız.

  Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir.

  Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle,

  İyi günler dileriz,
  Saygılarımızla,

  Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri
  Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla