09 Ocak 2017

Faber-Castell Poly Matic ve Auto 1338 Ucu İçine Kaçıyor.

Faber-Castell' i çok severek kullanıyorum bende 3 adet kalemi var. Grip 2011 Mekanik Kurşun Kalem Poly Matic Mekanik Kurşun Kalem (Opak Gövde)
Auto 1338 Mekanik Kurşun Kalem.
Grip 2011 taş gibi çalışıyor, Poly Matic ve Auto1338 ile yazmak daha çok keyif veriyor bana,
fakat ikisiyle de yazarken uçları içine kaçıyor, çok bastırmıyorum ama yine de koruyucu uçla birlikte komple içine giriyor, yazmayı çok etkiliyor, bu yüzden kullanamıyorum kalemleri.

Alp 656 Okunma

Cevaplar

  • Alp 02 Mart 2017

    Kalemlerim geldi, öğrencilerime hediye ettim, çok ilgili ve vicdan sahibi insanların çalıştığı bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • Alp 10 Şubat 2017

    Kalemlerimi 27.01.2017 tarihinde gönderdim, bekliyorum.

  • Faber-Castell Temsilcisi09 Ocak 2017

    Sayın G. ; Öncelikle, markamız Faber-Castell'i tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi kullandığınız için size teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Faber-Castell kaleminiz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın, bizleri çok üzdüğünü belirtmek isteriz. Faber-Castell olarak, tüketici haklarını korumak ve kaliteden ödün vermemek adına, siz D. tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili her türlü şikayet ve sorunlarıyla ilgilenmekteyiz, yine aynı doğrultuda bayilerimize, satış noktalarımıza; sorunlu ürünlerin siz tüketicilerimizden toplanıp, tarafımıza gönderilmesi konusunda gerekli hatırlatmaları yapmaktayız. Sorun yaşadığınız kalemi aşağıdaki adrese, MNG Kargo ile "karşı ödemeli" olarak üzerine ad,Soyad ve Açık adres yazarak gönderirseniz, mağduriyetiniz en kısa zamanda giderilecektir. Siz, Faber-Castell dostu olan tüm tüketicilerimizin, her zaman yanınızda olduğumuzu unutmamanız dileğiyle, İyi günler dileriz, Saygılarımızla, Adel Kalemcilik Müşteri Hizmetleri Adres: Orta Mah. Ilgaz Cad. Üniversite Yolu 1850 Parsel 1-1 Orhanlı-Tuzla İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön